Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

Anadolu Çim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurulduğu 2007 yılından bu yana %100 Türk sermayeli bir şirket olarak yetiştiricilerin ihtiyaçlarına entegre çözümler oluşturuyor. Üç ana alan olan  bitki besleme, tohumculuk ve peyzaj iş kollarında teknolojik, verimli, kazanç sağlayan ve sürdürülebilir ürünleri, alanında uzman geniş bir teknik destek ekibi ile piyasaya sunan Anadolu Çim, 2007 yılında Caran Grup bünyesinde bir ayrı marka olarak hayata geçti.


“Kalite ile hayatı yeşillendirmek”

 

Kaliteli ürün, organik kimya ve sağlıklı hayatlar ilkesi ile yola çıkan Anadolu Çim, bugün her biri alanında uzman teknik satış ve AR&GE ekibi ile hayatlara dokunmaya devam ediyor. 

Mutlu çiftçiler, sağlıklı ve güvenle büyüyen çocuklar, keyifli yeşil alanlar ile hayatın her alanında fark yaratmayı hedef alan Anadolu Çim ekibi, aynı zamanda birbirinden güçlü markaları ile bitki besleme, tohum, çim alanlarında yaşamı zenginleştiriyor.

Çim tohumları, çayır, mera ve yem bitkileri, gübre gibi birden fazla alanda toplumun her kesiminden üretici ve tüketicinin ihtiyacına yanıt verirken, aynı zamanda Fertiline, Tahoma, Tifsport, Suncare gibi birbirinden kaliteli markayı yerli piyasaya kazandırıyor.

Sürdürülebilirliğin bir ihtiyaçtan çok zorunluluk olduğu günümüzde, yaşamın her alanında yeşili ve doğayı korurken, sağlığı ön plana alarak üretim yapmanıza imkân sağlayan ürünleri ile, bugün tüm rakiplerinden önde olan Anadolu Çim, yarının doğasında şimdiden iz bırakmanız için sizinle…

 

 

KADROMUZ

Serhat AKSU

Genel Müdür

Yüksek Ziraat MÜhendisi

serhataksu@anadolucim.com

0532 476 62 93

Vanessa SEGOVIA AKSU (PhD)

Ar&Ge Koordinatörü

Mahmut DÖNMEZ

Ege Bölgesi

Pazarlama Müdürü

Ziraat Mühendisi

mahmut@anadolucim.com

0530 763 92 42

Mustafa DEMİRCİ

İç Anadolu Bölgesi

Pazarlama Müdürü

Ziraat Mühendisi

mustafademirci@anadolucim.com

0545 763 16 80

Selim TOKMAK (PhD)

Bitki Besleme Uzmanı

Ziraat Mühendisi

selimtokmak@anadolucim.com

0542 212 28 95

Halil TOPUZ (PhD)

Bitki Koruma

Ziraat Mühendisi

haliltopuz@anadolucim.com

0533 257 97 22

Mehmet TOPTEPE

Hazır Çim
Üretim Sorumlusu

mehmettoptepe@anadolucim.com

0554 545 28 60

Yalım HELVACIOĞLU

Satış Temsilcisi

Ziraat Mühendisi

yalimhelvacioglu@anadolucim.com

0531 466 80 58